Poszerzą Sienkiewicza

A VPN is an essential component of IT security, whether you’re just starting a business or are already up and running. Most business interactions and transactions happen online and VPN
Reklama
wałcz ul. Sienkiewicza

Ulica Sienkiewicza w Wałczu jest właśnie przebudowywana i wygląda na to, że będzie poszerzona. Od strony jeziora Zamkowego przestawiono płot jednej z posesji, a od strony Aleji Zdobywców Wału Pomorskiego również przebudowywany jest ciasny wjazd. Być może juz niebawem będzie można swobodnie przejeżdżać tamtędy na osiedle Dolne Miasto (remont ul. Brackiej jest już na ukończeniu, a tak na prawdę już wielu kierowców), wszak do tej pory, gdy było dośc ciasno i dwa aua się tam nie mijały było to utrudnione.

Przy okazji publikujemy komunikat ze strony Urzędu Miasta:

Wydział Infrastruktury Miejskiej, Gospodarki Komunalnej i Środowiska UM Wałcz informuje, że w związku z prowadzonymi pracami związanymi z przebudową i rozbudową ul. Sienkiewicza w Wałczu  z dniem 22 czerwca  2017 r.  Wykonawca robót – Firma ENERGOPOL Szczecin S.A. wprowadza czasową organizację ruchu na ul. Sienkiewicza w Wałczu. Na czas budowy wprowadzony zostanie zakaz ruchu w obu kierunkach z wyłączeniem mieszkańców ul. Brackiej, Sienkiewicza i Zamkowej. Dojazd do posesji przy w/w ulicach będzie zapewniony wariantowo w zależności od stopnia realizacji robót przez ul. Sienkiewicza lub przez ul. Bracką od strony Osiedla Dolne Miasto. Miejsce prowadzenia robót zostanie odpowiednio oznakowane.

Za utrudnienia w ruchu w imieniu Firmy ENERGPOL ze Szczecina przepraszamy.

Napisz komentarz

Aktualna pogoda w Wałczu

Pogoda Wałcz z serwisu

Najnowsze informacje z powiatu

Reklama

Najnowsze wpisy w katalogu firm

Reklama

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit