Powroty znad morza

A VPN is an essential component of IT security, whether you’re just starting a business or are already up and running. Most business interactions and transactions happen online and VPN
Reklama
wałcz korki

Sezon wakacyjny w pełni i jak co roku przez Wałcz przejeżdża mnóstwo samochodów z turystami udającymi się nad morze (lub wracającymi z urlopu). Trasa przez Wałcz jest bardzo często wybierana przez mieszkańców z okolic Poznania i Wrocławia. Szczególnie w wakacyjne weekendy natężenie ruchu jest tak duże, że powstają znaczne korki. Newralgicznymi punktami są skrzyżowanie ulic Bankowej i Gen. Okulickiego, na którym zainstalowane są światła, oraz rondo Solidarności. Korek do ronda od strony Kołobrzegu potrafi sięgać nawet za Kłębowiec. Z drugiej strony jest podobnie – korek od świateł przy „Zawodówce” ciągnie się do wjazdu na osiedle Dolne Miasto.

W ostatnie weekendy światła na skrzyżowaniu Bankowa / Okulickiego są wyłączane co sprawia, że nie tworzą się tak ogromne korki (szczególnie podczas masowych powrotów znad morza).

korki w wałczu

Napisz komentarz

Aktualna pogoda w Wałczu

Pogoda Wałcz z serwisu

Najnowsze informacje z powiatu

Reklama

Najnowsze wpisy w katalogu firm

Reklama

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit